AlpicAirlogo    Piedāvājam firmas AlpicAir portatīvos gaisa kondicionierus. Šīs iekārtas ir piemērotas darbībai pašās karstākajās vasaras dienās, kad nav citu veidu kā atdzesēt telpas. Iekārtas ir piemērotas arī mitruma savākšanai.

    Izvēlēties šos modeļus iesakam tikai tad, ja tehniski nav iespējams ierīkot tradicionālās split tipa sistēmas, nav atļauts telpās veikt jebkādus paliekošus uzlabojumus vai iekārtu izmantosiet tikai sezonāli dažas nedēļas gadā. Portatīvais kondicionieris ir viegli transportējams, zem tā ir nelieli riteņi, lai vieglāk to būtu novietot vajadzīgajā vietā. Galvenais mīnuss šīm iekārtām ir garstā gaisa izvades caurule kondicioniera aizmugurē, kura ir jāpieslēdz ventilācijas šahtai vai jāizvada no telpas. Šāda tipa gaisa kondicionieri nav piemēroti guļamistabai, jo tajos esošais kompresors un gaisa novades ventilators darbībā ir vidēji skaļš, līdzīgi kā liels ofisa ventilators.

    Tad ir jāizvēlas inverter modeļi no split sistēmām - Mitsubishi Electric vai citi, kuri ir ražoti tā lai neizdalītu liekas skaņas un būtu iespējams mierīgi gulēt. Šie AlpicAir portatīvie kondicionieri ir piemēroti veikalos, kafejnīcās, salonos un caurstaigājamās dzīvojamās telpās.

 

Portatīvie Alpic Air kondicionieri ar Toshiba kompresoru

 

   

    Izvēloties šo gaisa kondicionieri, jāparedz karstā gaisa izvadīšana uz ventilācijas šahtu vai ārpus telpas. Komplektā nāk pilnīgi visas daļas, tajā skaitā arī karstā gaisa caurule ar detaļām, lai iekārtu pašrocīgi varētu pieslēgt. Jāparedz arī kondensāta novadīšana, ja kondicionētajā telpā būs liels mitrums. Parasti pietiek ar nelielu tvertni pie pašas iekārtas, ko periodiski iztukšot.

    Ja kondicionieris ir izvēlēts "ar rezervi", tad kondensāts brīžos kad kompresors ir izslēdzies ūdeni spēj iztvaicēt un to novadīt nav nepieciešams.

   
AlpicAir_stumjamais

Katalogs portatīvajiem modeļiem šeit

N2 modeļa pults apraksts šeit

N2 modeļa lietošanas instrukcija šeit

N3 modeļa pults apraksts šeit

N3 modeļa lietošanas instrukcija šeit


Modelis Iegūtā jauda Telpas platība, m2 Energo efektivitātes koeficients Iekārtas cena, EUR Standarta montāža, EUR
Dzesēšanas, kw Sildīšanas, kw EER COP
AM-26CPR1(N3) 2,6 - ~ 25 2.6 - 315 +70
AM-35CPR1(N2) 3,5 - ~ 45 2.62 - 375 +70