Electrolux_logo    Piedāvājam firmas Electrolux portatīvos gaisa kondicionierus. Šīs iekārtas ir piemērotas darbībai pašās karstākajās vasaras dienās, kad nav citu veidu kā atdzesēt telpas. Iekārtas ir piemērotas arī mitruma savākšanai. Kondensāts tiek izvadīts pa karstā gaisa cauruli

    Izvēlēties šos modeļus iesakam tikai tad, ja tehniski nav iespējams ierīkot tradicionālās split tipa sistēmas, nav atļauts telpās veikt jebkādus paliekošus uzlabojumus vai iekārtu izmantosiet tikai sezonāli dažas nedēļas gadā. Portatīvais kondicionieris ir viegli transportējams, zem tā ir nelieli riteņi, lai vieglāk to būtu novietot vajadzīgajā vietā. Galvenais mīnuss šīm iekārtām ir garstā gaisa izvades caurule kondicioniera aizmugurē, kura ir jāpieslēdz ventilācijas šahtai vai jāizvada no telpas. Šāda tipa gaisa kondicionieri nav piemēroti guļamistabai, jo tajos esošais kompresors un gaisa novades ventilators darbībā ir vidēji skaļš, līdzīgi kā liels ofisa ventilators. 

    Tad ir jāizvēlas inverter modeļi no split sistēmām - Mitsubishi Electric vai citi, kuri ir ražoti tā lai neizdalītu liekas skaņas un būtu iespējams mierīgi gulēt. Šie Electrolux portatīvie kondicionieri ir piemēroti veikalos, kafejnīcās, salonos un caurstaigājamās dzīvojamās telpās.

Portatīvie Electrolux kondicionieri ar A klases energoefektivitāti

   

    Izvēloties šo gaisa kondicionieri, jāparedz karstā gaisa izvadīšana uz ventilācijas šahtu vai ārpus telpas. Komplektā nāk pilnīgi visas daļas, tajā skaitā arī karstā gaisa caurule ar detaļām, lai iekārtu pašrocīgi varētu pieslēgt. 

    Ja kondicionieris ir izvēlēts "ar rezervi", tad kondensāts brīžos kad kompresors ir izslēdzies ūdeni spēj iztvaicēt caur karstā gaisa cauruli un to novadīt nav nepieciešams.

   
portativais_DIO
1_copy36 2_copy4 portativais_logaa

 

Instrukcija portatīvajiem Electrolux DIO modeļiem šeit

Modelis Jauda Telpas platība, m2 Energo efektivitātes koeficients Iekārtas cena, EUR
Dzesēšanas, kw Patēriņš, kw EER COP
EACM-10 DR/N3 2,9 0,9 ~ 20 3.00 - 310
EACM-12 DR/N3 3,5 1,1 ~ 30 3.00 - 330
EACM-14 DR/N3 4,1 1,1 ~ 40 4.00 - 370

 

Standarta montāža: +70 eur. Standarta montāžā ietilpst iekārtas piegāde Rīgā un pieslēgšana esošajai ventilācijai, ja tā ir līdz 1,5m attālumā no iekārtas.